ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik sklepu

Miejsce pracy: Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn

Praca od 1 października
Miejsce pracy: Skoczów

Oferta:

  • Możliwość podjęcia pracy od 1 października
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • Stawka w wysokości 19 zł brutto (dla studenta brutto = netto)
  • Wsparcie dedykowanego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna
  • Dyspozycyjność do wykonywania pracy w godzinach 9:00-17:00, 13:00-21:00
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, skrupulatość i rzetelność
  • Praca również dla studentów

Zadania:

  • Dbanie o ekspozycję (uzupełnianie towaru, zmiany w ustawieniu zgodnie z wytycznymi, weryfikacja poprawności cen),
  • Prace magazynowe (dbanie o prawidłowe rozmieszczenie zapasu towaru w magazynie),
  • Prace porządkowe (utylizacja starych materiałów marketingowych, pakowanie i odsyłanie nadmiaru elementów mebli i regałów sklepowych)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy