Pracownik sklepu internetowego

ATSSecurity

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

AtsSecurity firma zajmująca się sprzedażą systemów zabezpieczeń – alarmy, monitoring, kontrola dostępu, a także domofony, videodomofony i automatyka bramowa.

Miejsce pracy: Radom
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Staż z Urzędu Pracy
Min. Wykształcenie: średnie

Opis stanowiska:
Staż trwa 6-9 miesięcy i został stworzony z myślą o młodych ludziach upatrujących swoją dalszą karierę w sprzedaży w kanale tradycyjnym i nowoczesnym.

Zakres Obowiązków :
● Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego
● Bieżąca analiza trendów rynkowych i aktywności konkurencji
● Realizacja poszczególnych etapów zamówienia
● Przygotowanie ofert sprzedażowych

Oferujemy :
● Zdobycie doświadczenia w branży zabezpieczeń i automatyki.
● Współdziałanie w rozwoju firmy
● Niezbędne narzędzia pracy i szkolenie wdrażające.
● Interesującą pracę w kilku działach: handlowym, logistycznym, marketingowym
● Umowę o staż
● Możliwość stałego zatrudnienia po okresie stażu
● Praca w młodym zespole

Wymagania:

● Dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin w tygodniu przez okres co najmniej 6-9 miesięcy
● Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy
● Dobra organizacja pracy i samodyscyplina

Dodatkowe atuty
● Podstawowa znajomość MS Office oraz programów graficznych
● Podstawowa znajomość skryptu PrestaShop
● Podstawowa znajomość HTML

Prezentacja firmy

ATSSECURITY to przede wszystkim ogromne doświadczenie i zaufanie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6-9 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce