Opis stanowiska pracy

Firma Kärcher Center MJM Jaroszyńscy wiodący przedstawiciel światowego koncernu Alfred Kärcher Gmbh lidera w produkcji urządzeń czyszczących poszukuje kandydata na stanowisko doradcy serwisowego:
Pracownik serwisu
Miejsce pracy: Łomianki

Zakres obowiązków:
• obsługa klienta
• prowadzenie dokumentacji i harmonogramu zleceń
• przygotowywanie ofert, negocjacje
• obsługa reklamacji
• realizowanie planów sprzedażowych
• dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:
• dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych
• bardzo dobra organizacji pracy i samodzielnego działania
• komunikatywność
• asertywność
• ogólna wiedza i wykształcenie techniczne
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
• komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze
• szkolenia

osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy.

Prezentacja firmy

Firma Kärcher Center MJM Jaroszyńscy to wiodący przedstawiciel św... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta