Dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

pracownik serwisu

Nr ref.: 38158
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kutno

Zakres obowiązków:
  • wsparcie i pomoc techniczna dla klientów naszej firmy
  • szkolenia dla klientów
  • analizowanie usterek
  • prowadzenie napraw elektronicznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów technicznych, doświadczenia w serwisowaniu i obsłudze urządzeń technicznych
  • wiedzy z zakresu elektrotechniki i mechaniki,
  • umiejętności czytania rysunków technicznych dotyczących m.in. systemów elektrycznych
  • budowania pozytywnych relacji z klientami
  • konsekwencji i skuteczności działania
  • zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań
  • dobrej znajomości obsługi komputera
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV kategorii E lub D

Oferta:
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym i międzynarodowym zespole,
  • umowę o pracę tymczasową z bardzo szybką perspektywą pracy stałej w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zapewniamy narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)