Pracownik serwisu - studenci również mile widziani

P&P Cito Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

* naprawa i serwis urządzeń,
* przeglądy techniczne aparatury medycznej,

Oferujemy:

* ciekawą i stabilna pracę,
* pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu (do ustalenia)
* możliwości rozwoju zawodowego
* umowę o pracę lub zlecenie

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie życiorysu ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" ( ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883

Wymagania

* wykształcenia wyższe lub średnie ,
* doskonałej organizacji pracy i samodzielności,
* mile widziana znajomość języka angielskiego
* prawo jazdy kat. B
* uprawnienia SEP do 1 kV

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo jesteśmy dystrybutorem czołowych światowych prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria