Pracownik serwisu / serwisant

Denteq Sp. z o.o.

02-767 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma działa od 2008 jako autoryzowany serwis zagranicznych producentów sprzętu stomatologicznego. Zajmujemy się obsługą serwisową gabinetów, klinik stomatologicznych, pracowni radiologicznych. Projektujemy wyposażenie gabinetów, montujemy urządzenia, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisku serwisanta.

Zadania:

- Diagnozowanie usterek, wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
- Okresowe przeglądy techniczne zgodnie ze specyfikacją producentów,
- Kontakt z klientami w zakresie realizowanych usług i oferowanych produktów,
- Prowadzenie dokumentacji związanej z bieżącymi pracami serwisu,
- Przygotowywanie ofert i kalkulacji cenowych dla produktów i usług oferowanych przez firmę.

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w zgranym zespole,
- Atmosferę opartą na szacunku i zaufaniu,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Pełne wsparcie merytoryczne, szkolenia w kraju i za granicą,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i wyników w pracy.

Wymagania

Otwartość i komunikatywność,
Wysoka kultura osobista,
- Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,
- Zdolności manualne w posługiwaniu się narzędziami,
- Dokładność i zaangażowanie przy wykonywaniu zleceń serwisowych,
- Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
- Język angielski pozwalający na kontakt ze wsparciem producenta i rozumienie dokumentacji technicznej
- Prawo jazdy kat. B., praca z dojazdem do klienta,
- Wykształcenie techniczne (mechanika, mechaniki precyzyjna, mechatronika) będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma działa od 2008 jako autoryzowany serwis zagranicznych produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis