Pracownik serwisu narzędzi pneumatycznych i elektronarzędzi

Ottensten Polska Sp. z o.o.

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Ottensten Polska Sp. z o.o. firma handlowa z branży narzędziowej zatrudni na umowę o pracę serwisanta.

Miejsce wykonywania pracy: Stargard, ulica Przemysłowa 12

Czas wykonywania pracy: poniedziałek - piątek od godziny 8 do godziny 16

 Zakres obowiązków:

- naprawy i przeglądy narzędzi;

- zamawianie części zamiennych;

- wykonywanie wycen kosztów naprawy;

- prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym.
  • Oferujemy pracę w miłym ambitnym zespole, elastyczność, możliwość nauki.

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, które produkują m.in:

  • Meble tapicerowane, kuchenne, biurowe, skrzyniowe i inne
  • Palety, skrzynie i elementy drewaniane
  • Galanterię ogrodową
  • Okna i drzwi
  • Domy w systemie szkieletowym
  • Kompleksowa obsługa firm budowlanych

Podania o pracę, CV, aktualne zdjęcie oraz propozycję oczekiwanego wynagrodzenia za godzinę pracy prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

uwaga: tylko kompletne oferty będą rozpatrywane!!!

Wymagania

- wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne o profilu mechanicznym);

- doświadczenie w branży serwisowej;

- wiedza w zakresie naprawy elektronarzędzi;

- mile widziana znajomość zagadnienia sprężonego powietrza i narzędzi pneumatycznych;

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

- kreatywność;

- znajomość obsługi komputera;

- uczciwość i kultura osobista.

Prezentacja firmy

Firma Ottensten Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku jako filia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis