Opis stanowiska pracy

• prowadzenie sekretariatu firmy
• obsługa połączeń telefonicznych, obsługa recepcyjna Klientów
• zarządzanie obiegiem dokumentacji i informacji w firmie
• koordynacja obiegu poczty przychodzącej/wychodzącej
• redagowanie pism
• prowadzenie kalendarza spotkań
• przygotowywanie i koordynacja spotkań biznesowych
• organizacja podróży służbowych
• organizowanie zaopatrzenia w materiały eksploatacyjne, biurowe, marketingowych i informacyjnych
• współpraca z dostawcami usług pocztowych i kurierskich

Wymagania

• obsługa komputera, MS Office, sprawne poruszanie się w Internecie
• znajomość obsługi urządzeń biurowych
• umiejętność organizacji pracy własnej
• odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
• umiejętność pracy w zespole i samodyscyplina
• zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność i nastawienie na rezultaty
• chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy
• punktualność
• wysoka kultura osobista, miła aparycja, dobra prezencja

Prezentacja firmy

Kp Projekt Sp.z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat