pracownik sekcji sprzątającej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska (nr rej. 47) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej, pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 13165
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • dezynfekcja i czyszczenie maszyn
  • czyszczenie pojemników
  • czyszczenie hali produkcyjnej

Oczekiwania:
  • gotowość do pracy w porze dziennej / nocnej
  • gotowość do pracy w temperaturze 15 stopni
  • książeczka sanepidu

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia na stałe
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia 14,34 brutto / h + premia
  • stabilizacja pracy
  • praca od zaraz

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)