Pracownik Salonu Telefonii Komórkowej- rejestracja prepaid

LeasingTeam Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

* Udzielanie informacji Klientom dot. rejestracji kart Operatora,
* Udzielanie podstawowej wiedzy o ofercie Salonu,
* Rejestracja kart Operatora,
* Przestrzeganie zasad ochrony danych osobowych i ich przetwarzania
* Dokonywania prostych konfiguracji smartfonów, np. wyciąganie karty sim i zaczytywanie numerów.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

* Energii i dynamizmu w działaniu,
* Wysokiej kultury osobistej,
* Otwartości na klienta,
* Komunikatywności,
* Umiejętności opanowywania emocji,
* Mile widziane zainteresowania nowinkami technicznymi.

Oferujemy:

* Wynagrodzenie zależne od posiadania statusu studenta (12-14 zł brutto/h),
* Zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia,
* Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
12PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa