Pracownik Salonu samochodów używanych -Sprzedawca,Handlowiec

Marvel

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Aktywna sprzedaż pojazdów używanych. Ukierunkowanie na sprzedaż i odkup pojazdów używanych wraz z aktywną ich prezentacją na stronach internetowych

Wymagania

Poszukujemy ambitnych pracowników, którzy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą potrzebną w codziennej pracy z klientem.
Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem zawodowym i znajomością realiów sprzedaży pojazdów w branży samochodowej jak i osób po studiach do przyuczenia.
Oferujemy atrakcyjną pracę z możliwością rozwoju kariery zawodowej . Zapewniamy cykl szkoleń branżowych pozwalających intensywnie zgłębić wykonywany zakres pracy zawodowej .

Wymagane prawo jazdy kategorii B.
Wymagane ukończenie studiów wyższych lub licencjat
Konieczna miła aparycja i łatwość nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z branży samochodowej. Posiadamy trzy prężnie rozwijające... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Inne