Pracownik salonu prasowego, ul. Kiełczowska

Tobacco Press

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do saloniku prasowego przy ul. Kiełczowskiej poszukujemy pracownika na stanowisko kasjera/sprzedawcy.

Zakres obowiązków:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy
- dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów
- utrzymanie czystości w sklepie

Oczekujemy:

- Dyspozycyjności (praca również w weekendy)
- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
- Zaangażowania w wykonywaną pracę

Oferujemy:

- Umowę zlecenie
- Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska
- Pracę w przyjaznym zespole
- Elastyczny czas pracy
- Możliwość dodatkowych premii

Prezentacja firmy

TOBACCO PRESS to spółka handlowa posiadająca sieć salonów prasowych zlok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca dla studenta