Pracownik Restauracji Wrocław

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

KOGO SZUKAMY?

Masz ogromne pokłady pozytywnej energii? Jesteś osobą otwartą i komunikatywną?

Masz ochotę na ciekawe wyzwania? Jeśli tak, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Wymagania

CO OFERUJEMY?

Pracę na stanowisku Pracownik Restauracji
oraz:
•pakiet profesjonalnych szkoleń
•ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę
• przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
• możliwość rozwoju i awansu
• grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb – dzięki temu połączysz pracę z innymi swoimi zajęciami
•atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
12PLN - 13PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia