Pracownik restauracji - Bielany Wrocławskie

InterKadra Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Nr Ref.: PRF/0116/Wr-Bielany

Opis stanowiska pracy:

• Obsługa klienta

• Przygotowywanie i wydawanie posiłków

• Obsługa kasy

• Dbanie o czystość

Oczekiwania:

• Książeczka sanepidowska

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

• Dyspozycyjność

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność

Oferujemy:

• Atrakcyjną stawkę godzinową - 14.00 zł/h brutto.

• Umowę o pracę tymczasową

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Możliwość przejęcia przez Klienta

• Elastyczny grafik pracy

• Pracę na cały bądź część etatu

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę w młodym i przyjaznym zespole

• Zniżki na posiłki dla pracowników

• Konkursy i nagrody dla najlepszych pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.