Pracownik remontowy pustostanów i klatek schodowych

MT Projekt

Mysłowice, Chorzów, Katowice, Tychy, Imielin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Prosimy o aplikowanie przez serwis Infopraca pl

MT Projekt poszukuje osób z doświadczeniem do pracy na remontach pustostanów oraz klatek schodowych.

Miejsca pracy, Mysłowice, Tychy, Chorzów, Katowice.

Zbiórki w Mysłowicach.

Dobre warunki pracy, terminowe wypłaty.

Wymagania

Doświadczenie minim rok !!!!!!!!
Umiejętność utrzymania stanowiska pracy w czystości
Sumienność
Punktualność
Pracowitość

Prezentacja firmy

Firma z branży górniczej oraz budowlano-remontowej, nowa na rynku z d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
wszystko zależy od pracownika, nie szukamy ludzi na chwilę
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 400PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Wcześniejsze skończenie roboty, premia do podziału na ekipę
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie