Pracownik Remontowo-Budowlany

Manpower_

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji (nr agencji zatrudnienia - 412). Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. (numer agencji zatrudnienia 412)

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy – Szczecin

Typ pracy: Praca Tymczasowa

Oferta:
- Praca w dniach 11, 12 czerwiec
- Stawka godzinowa 15 pln brutto
- Praca w wymiarze około 10h dziennie

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie przy pracach remontowo budowlanych (prace murarskie, wyburzenia, malowanie)
- dyspozycyjność w dniach 11, 12 czerwiec

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie