Pracownik Recepcjia / Biuro Zarządu

Grawiton S.A.

Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Spółka GRAWITON S.A. zarządzająca nowoczesnym Centrum biurowo- usługowym o łącznej powierzchni całkowitej 3.133 m 2 w Grodzisku Mazowieckim, zlokalizowanym przy drodze dojazdowej do autostrady A2 , zaprojektowanym przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz uwzględniającym założenia nowoczesnej architektury poszukuje kandydatów do obsługi recepcji oraz Biura Zarządu.

Zadania:
• Profesjonalna Obsługa gości / klientów zgodnie z przyjętymi standardami;
- Realizacja zadań administracyjno - organizacyjnych związanych z poprawnym
funkcjonowaniem Biura Zarządu;
• Aktywne wspieranie Zespołu w bieżących obowiązkach administracyjnych;
• Obsługa centrali telefonicznej, łączenie rozmów;
• Koordynowanie korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej;
• Dbanie o sprawny obieg dokumentów;
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

Od pracowników oczekujemy:
• Wykształcenie wyższe ( może być w trakcie nauki );
• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
• Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i organizacyjnych;
• Kultury osobistej, energii i pogodnego usposobienia;
• Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• Znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych ( znajomość obsługi systemów rezerwacyjnych mile widziana );
• Dyspozycyjności ( praca w systemie zmianowym ).

Oferujemy:
• Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy;
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę;
• Możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

Prezentacja firmy

Spółka GRAWITON S.A. jest właścicielem nieruchomości oraz zarządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat