PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD/ STANOWISKO: PRACOWNIK RESTAURACJI

SDH SYLWIA DIAKÓW-HRYCYK

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1439

Obowiązki:

PRACA PRZY GRILLU, FRYTKOWNICACH, PRZYGOTOWANIE KANAPEK, FRYTEK, SAŁATEK, DESERÓW I NAPOJÓW, PRACA ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ KLIENTÓW, OBSŁUGĄ KASY I DRUKARKI FISKALNEJ, PRACE PORZĄDKOWE ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU NA OBSZARZE PRODUKCJI JAK I NA SALI DLA GOŚCI ORAZ NA TERENIE ZEWNĘTRZNYM PRZYLEGŁYM DO RESTAURACJI, PRACE MAGAZYNOWE ZWIĄZANE Z ZATOWAROWANIEM ZARÓWNO STANOWISK PRACY JAK I PRZYJĘCIEM DOSTAWY PÓŁPRODUKTÓW OD DOSTAWCÓW I UMIESZCZENIEM ICH W MAGAZYNACH.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH
  • KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • OBSŁUGA KASY
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe, brak

Zawód:

  • Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Wymagania pożądane:

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO LUB UKRAIŃSKIEGO

Miejsce pracy: PRZYJACIÓŁ ŻOŁNIERZA 6, 71-670 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV NA EMAIL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy