Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy:

Pracownik produkcyjny

NR REF: PP/2018

MIEJSCE PRACY: SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • Mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie;
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • w początkowej fazie zatrudnienia pakowanie produktów przy linii produkcyjnej,
  • docelowo, po zakończeniu procesu szkolenia TWI - samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych,
  • dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dodatek za system czterobrygadowy – 16% płacy zasadniczej,
  • premię miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych,
  • pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie urlopu, paczki wraz z imprezą mikołajkową dla dzieci),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • duże możliwości rozwoju dla najlepszych.

Prezentacja firmy

PACCOR jest dostawcą zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań z twor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne