Pracownik produkcyjny

In Person

Holandia, Danhaag, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA W HOLANDII
Agencja Pracy In Person cert MGiP 698 poszukuje kobiet i mężczyzn do pracy na ofertę łączoną:
-praca przy pakowaniu żywności
-plus dodatowo możliwość pracy w magazynach DHL
Obowiązki:
-pakowanie żywności do kartonowych boksów
Oferujemy:
-stawkę 8,88 € do 9,06 €/godz brutto plus dodtaki zmianowe
-pracę na dłuższy okres czasu.
-zapewniamy mieszkanie koszt 80 €
-opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

-dyspozycyjność
-podstawowa znajomość j.angielskiego
-prawo jazdy kat.B
-mile widziany własny samochód
-możliwość wyjazdu własnym samochodem
Poczatek pracy 29.08.2016 lub 05.09.2016

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub składanie CV opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych w moje ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych;tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r. Dz. Ust. z 2014r. poz.1182).
CV prosimy składać osobiście w biurze przy ul. Solnej 1/2 w Raciborzu lub droga mailową.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą z 15 letnim doświadczeniem. Naszymi klientami są zarówno ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji