Pracownik Produkcyjny

TREFL S.A.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

TREFL S.A. to wiodący producent puzzli i gier w Europie Centralnej oraz dystrybutor zabawek światowych marek. Jesteśmy polską firmą z tradycjami, która tworzy bezpieczne produkty z myślą o dzieciach i ich rodzicach oraz z zaangażowaniem wspiera społeczność lokalną w rozwoju inicjatyw sportowych oraz społecznych.

W chwili obecnej poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Gdynia

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji, jesteś odpowiedzialnym i zaangażowanym pracownikiem, a ponadto poszukujesz stabilnego pracodawcy, z którym chcesz związać się na dłużej – to szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszego zespołu.

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie m.in.:

• obsługa procesu produkcji oraz wsparcie operatorów w pracy na maszynie

• wykonywanie prac pomocniczych w gnieździe produkcyjnym

• uzupełnianie dokumentacji na gnieździe produkcyjnym

• zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń oraz innych problemów związanych z wykonywaną pracą

• sumienne wykonywanie obowiązków, zgodnie z zasadami i dokumentacją systemu jakości obowiązującej normy ISO

• przestrzeganie procedur wewnętrznych, przepisów BHP oraz dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• minimum 1 rok stażu pracy

• doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

• umiejętność pracy w dużym zespole, motywacja, energia, zaangażowanie

• dobra organizacja pracy oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów

• pracowitość, uczuciowość oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania

• doświadczenie w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem

• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w lokalnej firmie o długoletnich tradycjach, będącej krajowym liderem w branży zabawkarskiej

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

• pracę w nowoczesnym parku maszynowym, w firmie zapewniającej bezpieczne środowisko pracy

• proces wdrożenia przygotowujący do samodzielnej pracy na stanowisku

• możliwości zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacyjnej

• pakiet rekreacyjno-sportowy, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji trwającego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z tradycjami. Działamy na rynku od 1985 roku. Początkowo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne