PRACOWNIK PRODUKCYJNY – ZAKŁAD DROBIARSKI

Concept Plus Sp. z o.o.

45-062 Opole, opolskie

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738)
poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: 45-062 Opole

Jesteś gotów do podjęcia pracy od zaraz?

Mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko:
Zakres obowiązków:
- pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
- kontrola jakości
- prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
- wynagrodzenie 9,10 € brutto / h
- umowa o pracę na warunkach niemieckich
- komfortowe warunki mieszkaniowe
- wsparcie polskiego koordynatora
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy lub skontaktowanie się z naszym biurem.

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny
- mile widziany własny samochód
- wytrzymałość fizyczna
-umiejętność pracy w zespole