Pracownik produkcyjny pomocniczy

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Stryków

Nr ref. : PPP/Łódź_Piotrkowska/082016/AM

Aktualnie dla Naszego Klienta - lidera w produkcji specjalistycznego papieru poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nasza oferta:
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością otrzymania umowy bezpośrednio u Klienta
  • przyjazne warunki pracy
  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta
  • karta Multisport oraz ubezpieczenie grupowe
Zadania:
  • prace pomocnicze przy procesie uszlachetniania papieru w tym: czynności manualne, obsługa prostych narzędzi lub elementów sterujących
  • sprawne i bezpieczne wykonywanie wyznaczonych czynności produkcyjnych celem zapewnienia najwyższej jakości wytwarzanych produktów
  • obsługa maszyn
  • raportowanie produkcji
  • kontrola jakości gotowego wyrobu
Nasze oczekiwania:
  • dobra kondycja fizyczna i manualna
  • umiejętność obsługi narzędzi manualnych
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym (2 dni pracujące, 2 dni wolne)
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • gotowość do podjęcia pracy w Strykowie k/Łodzi (Tulipan Park) - własny dojazd

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: