Pracownik produkcyjny / Pakowacz

DIWA

Muggensturm, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego stałego, renomowanego klienta poszukujemy do pracy w Niemczech pracowników produkcyjnych/pakowaczy do pracy przy produkcji/pakowaniu kosmetyków (K/M).

Opis stanowiska pracy:

  • pakowanie ręczne gotowych produktów z branży kosmetycznej/farmaceutycznej
  • praca przy maszynie pakującej produkty kosmetyczne/farmaceutyczne

Oczekujemy:

  • znajomości języka niemieckiego
  • gotowości do pracy zmianowej
  • prawo jazdy kat.B oraz własny środek transportu będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji