Pracownik produkcyjny- pakowacz KT

Work Service Express.

Katowice, śląskie

wstępnie do końca 10.2017 z możliwością przedłużenia
Miejsce pracy: Katowice

Zadania na stanowisku:

• zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji

• wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonego

• przygotowanie opakowań do konfekcji

• wstępną kontrolę opakowań

• etykietowania opakowań

• odpełnienie wyrobu (z kadzi do określonych opakowań) i kompletowanie towaru zgodnie z zleceniem produkcyjnym - układanie towaru na palety. Transport do strefy przekazania na magazyn.

• przestrzeganie i postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie oraz na stanowisku pracy procedurami, zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferujemy:

• umowę o pracę

• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

• możliwość nabycia doświadczenia

• atrakcyjne wynagrodzenie + premia

• praca w systemie II- zmianowym

Wymagania:

• wykształcenie minimum zawodowe

• duża motywacja do pracy

• dyspozycyjność

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych, wciągników i dźwignic będą dodatkowym atutem

• chęć długotrwałej współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.