Pracownik produkcyjny B

Work Service Express.

Bytom, śląskie

Miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:

- sprawdzanie sprawności technicznej urządzeń

- przygotowywanie roztworów izolacyjnych

- kontrolowanie rodzaju produkowanego asortymentu, gumy i aktualnie realizowanych zleceń

- obsługiwanie walcarki

- zgłaszanie awarii

- bieżące kontrolowanie jakości produkcji

- przygotowywanie narzędzi

- w sytuacjach wyjątkowych wykonywanie prac przy innych maszynach produkcyjnych

- zachowanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Warunki zatrudnienia

- pracę w renomowanej firmie

- stałe wynagrodzenie

- praca w systemie III zmianowym

- zatrudnienie na odstawie umowy o pracę

- możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagania:

- Wykształcenie minimum zawodowe

- motywacja do pracy

- dyspozycyjność

- umiejętność pracy w zespole

- precyzja działań z zachowaniem jakości i poprawności wykonywanych zadań

- zdolności manualne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.