Pracownik produkcyjno - magazynowy - Tychy

Work Service Express.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

OPIS STANOWISKA

- obsługa maszyn produkcyjnych (zgrzewarki, etykieciarki, paletyzatory, itp.)
- skanowanie
- układanie towaru na paletach
- owijanie folią stretch
- układanie soków na taśmie

OFERUJEMY:

- pracę w systemie IV brygadowym
- wynagrodzenie 1850zł brutto + premia + dodatek do dojazdów + premia do pracy w systemie IV brygadowym
- stabilną pracę w znanej firmie produkcyjnej
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- stałą opiekę brygadzisty

WYMAGANIA:

- książeczka Sanepidu
- umiejętności manualne
- chęć pracy w systemie zmianowym
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie na produkcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.