PRACOWNIK PRODUKCJYNY - zakwaterowanie

Headwaypersonal GmbH

Niemcy, Monachium Landsberg am Lech, zagranica

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY z zakwaterowaniem dla:

PRACOWNIKOW PRODUKCJYNYCH

Miejsce pracy: okolice Landsberg am Lech (86899)

Opis pracy:

  • przemysł metalurgniczny:
  • praca przy produkcji i kontroli jakości elementów metalowych

Wynagordzenie:

Wysokie wynagrodzenie wynika z ustawowych dodatków branżowych „Metall und Elektro“ co oznacza, ze podane stawki sa początkowymi i co trzy miesiace wzrastaja wg. tabeli aż do 15. miesiaca pracy

stawka poczatkowa:

- pracownicy niewykwalifikowani 10,49€

- pracownicy wykwalifikowani 14,40 €

Dodatkowe benefity:

  • zwrot kosztów za dojazd "od reki"
  • dodatki za pracę ponadgodzinową oraz po godz 20:00
  • zorganizowane zakwaterowanie (pokoje maksymalnie 2-osobowe) około 15 km od miejsca pracy (pracodawca pokrywa calkowite koszty w pierwszych 3 miesiacach, kolejne 3 miesiace placi połowe kosztów wraz z pracownikiem, po pól roku pracownik sam płaci za swoje mieszkanie)
  • po zakończeniu okresu próbnego (6 miesiecy) dodatki na wakacje i święta (300 EUR)
  • wsparcie polskojezyczne na miejscu
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreslony

Wymagania:

  • chęc wyjazdu do Niemiec na stałe
  • dobra znajomość jezyka niemieckiego
  • doswiadczenie na ww. stanowsku
  • własny samochód

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy