Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w ŻARACH, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

pracownik produkcji

Nr ref.: 36678
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Szprotawa

Zakres obowiązków:

• Obsługa powierzonych linii produkcyjnych,

• Dbanie o porządek i funkcjonalność przestrzeni w obrębie swojego stanowiska pracy,

• Kontrola prawidłowości pracy urządzeń.

Oczekiwania:

• Ukończone 18 lat,

• Wykształcenie min. zawodowe,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Dyspozycyjność do pracy zmianowej,

• Dokładność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferta:

• Zatrudnienie na pełen etat,

• Umowa o pracę + pełen pakiet socjalny,

• Atrakcyjne wynagrodzenie w pełnym wymiarze, godzin + możliwość pracy w nadgodzinach płatnych każdorazowo 100% stawki godzinowej,

• Nagrody świąteczne i jubileuszowe,

• Darmowe posiłki profilaktyczne dla pracowników,

• Rozwój zawodowy w oparciu o rozbudowany system szkoleń,

• Duża możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę,

• Praca w międzynarodowym, renomowanym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)