ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Zaczernie

Obowiązki:

  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z przyjętym normami, przy użyciu narzędzi pomocniczych
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dbanie o poprawność realizacji procesu produkcyjnego
  • Kontrola jakości produktu na każdym etapie produkcji
  • Pakowanie wyrobów gotowych

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Sprawność manualna i spostrzegawczość
  • Dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Siła fizyczna

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Możliwość podwyżki po wstępnym okresie zatrudnienia
  • Praca w systemie zmianowym (6-14,14-22)
  • Możliwość przejęcia przez Klienta po okresie zatrudnienia przez Agencję
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials