Opis stanowiska pracy

  • Uzupełnianie olejów i chłodziw w maszynach produkcyjnych,
  • Bieżąca kontrola stężenia olejów.

Wymagania

  • Posiadanie aktualnych uprawnień SEP do 1kV,
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Mile widziany ukończony kurs na operatora wózków jezdniowych,
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmiennym (4 brygadowym),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Sumienność.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoba kontaktowa:

Klaudia Szpila

Nr telefonu: 12 375 14 08

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji