Opis stanowiska pracy

Jedna z największych firm specjalizujących się w cateringu biurowym na terenie Warszawy, właściciel marki Mr. Rollo, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy : Warszawa

Obowiązki:

  • Przygotowywanie posiłków wg receptur
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy przy produkcji garmażeryjnej - sałatek, kanapek
  • Książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych z ważnymi badaniami
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Punktualności, sumienności i rzetelności

Oferta:

  • Stałe i legalne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bezpłatne posiłki podczas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • Miłą atmosferę pracy bez rozbuchanej biurokracji i chorej rywalizacji

Kandydatów spełniających wszystkie wymagania prosimy o wysyłanie CV poprzez portal.

Prezentacja firmy

MrRollo to firma, która powstała z miłości i pasji do jedzenia. D... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji, Praca Inne