Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Świdnica

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy – Nowa Wieś Wrocławska (bezpłatny dojazd)
Nr ref. PP/Wrocław/082016/EW

Nasza oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- bezpłatny dojazd dla osób ze Świdnicy i okolic
- wynagrodzenie : podstawa w zakresie 11,90-14,30 zł/godz. + wysokie dodatki + premia
- możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
- możliwość przystąpienia do programu Multisport i grupowego ubezpieczenia na życie
- po około 6 miesiącach możliwość rozpoczęcia pracy bezpośrednio dla klienta

Zadania:

- praca przy produkcji i pakowaniu
- wsparcie procesów produkcyjnych na różnych jego etapach
- zaopatrywanie linii w materiały niezbędne do produkcji

Nasze oczekiwania:

- dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej (zmiany po 12 godzin)
- wytrwałość i chęć do pracy
- książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: