Opis stanowiska pracy

Stal-Service Sp. z o.o. jeden z krajowych liderów w produkcji zbrojeń budowlanych poszukuje pracowników do noworozbudowanego Zakładu Produkcyjnego w Nieporęcie k/Warszawy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

do działów:

Produkcja Zbrojeń

Logistyka

Utrzymanie Ruchu

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy (Gmina Nieporęt) k/Warszawy

Zadania w zależności od działu:

  • Obsługa maszyn zbrojarskich, suwnicy, wózka widłowego
  • Logistyka materiałów do produkcji oraz gotowych wyrobów
  • Dbałość o prawidłową pracę maszyn zbrojarskich
  • Konserwacja maszyn i urządzeń

Oczekujemy od kandydatów:

  • Chęci do pracy z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn zbrojarskich
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialności i dokładności w wykonywaniu pracy
  • Mile widziane będzie wykształcenie zawodowe-techniczne
  • Dodatkowym ważnym atutem będzie umiejętność obsługi maszyn zbrojarskich (giętarek i nożyc mechanicznych, biglarek) oraz doświadczenie przy produkcji zbrojeń (cięcie, gięcie stali zbrojeniowej)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy kandydatów do pracy o zawarcie w przesyłanych aplikacjach zgody na przetwarzanie ich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Stal-Service Sp. z o.o. .

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY PRZY PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z wymogiem art. 13 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE niniejszym informujemy Panią/Pana o zasadach, na jakich będą przetwarzane Pani/Pana dane osobowe:

1. Administrator danych osobowych

STAL-SERVICE Sp. z o.o.

ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa

KRS 0000177163 , NIP 525-19-72-252, REGON 012855590

tel. + 48 22 772 50 25, e-mail: biuro@stalservice.com.pl

2. Przedstawiciel Administratora

Przedstawicielem Administratora z którym bezpośrednio można kontaktować się w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych jest p. Radosław Drozd , tel. 607-511-540, e-mail: radoslaw.drozd@stalservice.com.pl.

3. Cele przetwarzania danych osobowych

Celem przetwarzania danych osobowych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji na określone stanowisko pracy.

4. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji na dane stanowisko pracy jest wyrażenie na to zgody przez osobę, której dane dotyczą.

5. Odbiorca danych osobowych

Upoważniona przez Administratora osoba (osoby), która przeprowadza proces rekrutacji pracownia na dane stanowisko.

6. Przekazywanie danych do osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej

Administrator nie będzie przekazywał danych osobowych innym podmiotom krajowym i zagranicznym.

7. Okres, przez który dane osobowe będą przechowywane

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do czasu zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko pracy, po tym czasie dane zostaną usunięte.

8. Prawo osoby, której dane dotyczą do żądania od Administratora dostępu do jej danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec przetwarzania

Z zastrzeżenie postanowień pkt. 7 osoba, której dane dotyczą ma prawo żądać od Administratora dostępu do jej danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

9. Prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Przysługuje Pani/Pan prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie jej danych osobowych – w takim przypadku żądanie zostanie niezwłocznie zrealizowane po wpłynięciu do Administratora odpowiedniego wniosku w tej sprawie .Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

10. Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Osoba, której dane dotyczą ma prawo do wniesienia skargi na Administratora danych osobowych do organu nadzorczego.

11. Dlaczego Administratorowi są potrzebne dane osobowe Pani/Pana?

Pani/Pana dane osobowe są potrzebne Administratorowi do przeprowadzenia rekrutacji pracownika na dane stanowisko pracy.Zgodnie z pkt. 4 podanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak w przypadku nie podania danych osobowych w zakresie umożliwiającym Administratorowi przeprowadzenia procesu rekrutacji lub w przypadku cofnięcia zgody na ich przetwarzanie przed zakończeniem procesu rekrutacji, osoba taka zostanie wyłączona z procesu rekrutacji na dane stanowisko pracy.

12. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji oraz profilowanie

Administrator nie przewiduje zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania.

13. Dalsze przetwarzanie danych w innych celach

Administrator nie będzie dokonywał dalszego przetwarzania danych osobowych w innych celach.

Słowa kluczowe: pracownik produkcji, produkcja, wózek widłowy, logistyk, logistyka, zbrojarz

Prezentacja firmy

Witamy na stronie internetowej Stal-Service Sp. z o.o<br/>Spółka Stal-... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca fizyczna