Work Service Express.

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Sosnowiec

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Wykonywanie pomocniczych prac produkcyjnych

Wymagania:

- Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku)

- Zdolności manualne

- Umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane:

- Wykształcenie min. zawodowe techniczne

- Doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- Pełen etat

- Wynagrodzenie zasadnicze + możliwość otrzymywania premii

- Pracę w renomowanej firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.