pracownik produkcji

Nr ref.: 38252
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

- praca przy produkcji elementów klimatyzacyjnych
- umieszczanie elementów w odpowiednich miejscach
- wykonywanie poleceń przełożonego
- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

- zdolności manualnych
- dyspozycyjności (praca od poniedziałku do piątku)
- umiejętności pracy w grupie, bezkonfliktowość

Oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 1 miesiąca z możliwością przedłużenia współpracy
- przyjazną atmosferę w pracy
- praca w Poznaniu, na ul. Obornickiej
- praca na jedną zmianę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)