ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Płońsk

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR (numer certyfikatu 412). Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne

Aktualnie dla naszego Klienta Mondelez poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik Produkcji

Zadania:
Zbieranie i pakowanie produktów czekoladowych z linii produkcyjnej

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Pracę w systemie 3 zmianowym
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• Dobrą atmosferę pracy

Wymagania:
• Książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
• Zdolności manualne
• Dyspozycyjność
• Umiejętność pracy w zespole
• Zaangażowanie

Więcej informacji udzielimy telefonicznie pod nr. Tel. 23 684 40 02 lub 696 078 677

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną lub osobiście w biurze Manpower ul. Mazowiecka 5, Płońsk .

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials