Opis stanowiska pracy

POL-NED Sp. z o.o. Agencja Pośrednictwa Pracy

(wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudniania pod nr 8755 dokonany przez Marszałka Województwa Śląskiego) poszukuje dla swojego partnera, Holenderskiej Agencji Pracy Tymczasowej Bakker Detachering B.V. osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Prace odbywają się w magazynach, chłodniach, szklarniach, oraz na polu w Holandii.

Oferta pracy tymczasowej

OD KANDYDATÓW WYMAGAMY:

  • dużej motywacji do pracy,
  • zaangażowania i odpowiedzialności za zlecone zadania w pracy,
  • elastyczności oraz dobrej komunikacji,
  • dużym atutem:

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym średnio zaawansowanym, uprawnienia na wózki widłowe, spawacza i inne.

OFERUJEMY:

  • wyjazdy do Holandii i powroty do kraju,
  • kontrakty 6-miesięczne,
  • zakwaterowanie w Holandii,
  • transport z miejsca zakwaterowania do zakładów pracy,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę polskich koordynatorów podczas pobytu w Holandii,
  • długoterminową współpracę.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie swojego CV.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Firma POL-NED jest prężnie rozwijającą się Agencją Pośrednictwa P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis