ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Lublin

Praca dla kobiet i mężczyzn

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Dodatki do wynagrodzenia
  • Stała praca - my sezon mamy cały rok
  • Dojazd do pracy Komunikacją Miejską
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas procesu rekrutacji i zatrudnienia
  • Pakiet benefitów (karta medyczna, ubezpieczenie gruopowe, zniżki do kina, zniżki na zakup sprzętu AGD, karta Multisport)

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Wymagana książeczka sanepid — warunek konieczny
  • Ukończone 18 lat
  • Chęć i motywacja do pracy

Zadania:

  • Pakowanie, sortowanie gotowych produktów
  • Kontrola jakości wyrobów
  • Przestrzeganie przepisów na stanowisku pracy

Nr Ref.: PPR/037/GAA
Miejsce pracy: Lublin / Motycz
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials