IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • sterowanie procesem produkcyjnym w zakresie nakładania na podajnik półfabrykatu zgodnego jakościowo,
  • układanie wyrobu gotowego wg wymogów odbiorców - na paletach, zgodnie z wymogami jakościowymi,
  • sprawdzenie jakości wykonywanego wyrobu
  • dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń oraz ład i porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane mechaniczne),
  • min. 1 rok stażu pracy na produkcji,
  • obsługa komputera;
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość maszyn przetwórczych produkujących pudła,
  • doświadczenie w zakresie nadruków fleksograficznych,
  • znajomość techniki wykrawania płaskiego pudeł,
  • znajomość obsługi sklejarki wielopunktowej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie;
  • bonusy świąteczne (paczki na święta);
  • dofinansowanie do karty sportowej;
  • wycieczki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka,
  • świadczenia pieniężne świąteczne i zeszytowe przed rozpoczęciem roku szkolnego.

IDES od 20 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży przemysłu papierniczego i poligraficznego poszukuje kandydatów na stanowisko

Pracownik produkcji / operator

Miejsce pracy: Łódź

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.