Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:
Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:
· Obsługa drukarskiej maszyny cyfrowej
· Obróbka wydruków (foliowanie, cięcie, bigowanie)
· Kontrola ilości i jakości produktów gotowych
· Pakowanie i wysyłka produktów

Oczekiwania:
· zdolności manualne
· zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy
· dyspozycyjność
· dokładność, sumienność
· doświadczenie w pracy w drukarni będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:
· praca w komfortowych warunkach w godz. 9.00-18.00
· szkolenie z zakresu podstawowej obsługi maszyn drukarskich
· możliwość pozyskania doświadczeń w działalności e-commerce
· praca od poniedziałku do piątku
· system motywacyjny
· miejsce pracy Kraków

Prezentacja firmy

Producent i dystrybutor szerokiej gamy usług związanych z drukiem, projektowaniem, ujednoliceniem identyfikacji wizualnej oraz dystrybucją materiałów drukowanych dla firm.

Producent i dystrybutor szerokiej gamy usług związanych z drukiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji