Opis stanowiska pracy

- proste prace montażowe

- pakowanie

- współpraca ze stanowiskami produkcyjnymi

Oferujemy:

- dojazdy w kwocie 10 zł miesięcznie z miejscowości:

  • Łupowo, Jenin, Bogdaniec, Motylewo, Nowiny Wielkie, Białcz, Mościczki, Kamień Wielki Kamień Mały ,Krześniczka, Dąbroszyn, Krzeszyce, Dzierżązna, Zaszczytowo, Grodzisk, Lemierzyce, Słońsk
  • Sarbinowo, Chwarszczany, Boleszkowice, Mieszkowice, Wierzchlas, Goszków, Witnica Chojeńska, Osiedle Godków, Chojna
  • Rzepin, Drzeńsko, Kowalów, Radów, Laski Lubuskie, Górzyca, Ługi Górzyckie

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia obecnościowa + premia wydajnościowa, dodatki za godziny nocne)
- w początkowym okresie zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy, docelowo możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez naszego Klienta

Wymagania

- dokładność

- zdolności manualne
- umiejętność szybkiego uczenia się

- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

PPT to renomowana firma świadcząca usługi pracy tymczasowej i dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Praca dla studenta