Pracownik produkcji

Work Service Express.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, ul. Koszykowa

Obowiązki:

- Obsługa przemysłowej maszyny do szycia

- Produkcja pokrowców i innych elementów do zabezpieczenia transportu

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

- Mile widziana umiejętność szycia na maszynie

- Zdolności manualne

- Cierpliwość

- Zaangażowanie

- Dyspozycyjność do pracy w systemie III-zmianowym

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Możliwość zdobycia doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.