InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RPi za granicą, wpisaną doKrajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osóbzainteresowanych pracą na stanowisku

OPERATOR PRODUKCJI
Miejsce pracy: Jelcz Laskowice: Nr. Ref. OP/0715/JL

Obowiązki:
• obsługa maszyny wtryskowej
• obróbka ręczna wytworzonego wyrobu
• kontrola jakości wytworzonego wyrobu
• czyszczenie form w maszynach
• prace montażowe

Wymagania:
• wysoka sprawność manualna
• dokładność i dbałość o szczegóły
• motywacja do pracy
• zaangażowanie, rzetelność i dyspozycyjność
• doświadczenie na stanowisku produkcyjnym min. 6 miesięcy

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Interkadra Sp. z o.o
• możliwość stałej współpracy z naszym Klientem
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie
• 3 - zmianowy system pracy
• dowóz pracowniczy z Brzegu, Bierutowa, Grodkowa, Strzelina, Wiązowa i Oławy

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.