Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji (6500zl/msc)

Lokalizacja: Holandia, Urk

Opis stanowiska

  • Pilnowanie produkcji oraz obróbki ryb przez maszynę
  • Sortowanie i pakowanie wyrobów (zwykle 1kg karton, max do 5 kg)
  • Możliwe przecinanie nożem ryb po obróbce ryby przez maszynę
  • Linia produkcyjna na wysokości pasa, przez co podczas pracy nie trzeba się schylać
  • Praca lekka i przyjemna

Wymagania

  • Doświadczenie przy produkcji mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym będzie atutem
  • Gotowość do rozpoczęcia od zaraz
  • Kobiety i pary są mile widziane

Nasza oferta

  • Umowa na warunkach holenderskich, ubezpieczenie
  • Stawka gwarantowana zgodnie z holenderskimi przepisami
  • Możliwość nadgodzin dla zainteresowanych
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę z Holandii ( koszt 78 Euro /tydz)
  • Stałe zatrudnienie za granicą, nawet na kilka lat
  • Dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • Rower na ekologiczne dojazdy do pracy lub samochód ( za dodatkową opłatą)
  • Odzież robocza zapewniona przez pracodawcę
  • Podwyżki dla lojalnych pracowników oraz benefity

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Praca dla studenta