Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej z branży automotive,  poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

pracownik produkcji

Nr ref.: 13284
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac manualnych
  • praca przy obróbce produktu (branża automotive)
  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości
  • obsługa formatki (prasy)

Oczekiwania:

  • doświadczenie produkcyjne - warunek konieczny
  • chęć podjęcia pracy od zaraz
  • zdolności manualne
  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia

Oferta:

  •  pracę w systemie 3-zmianowym (pn-pt, godz. 6-14-22)
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  •  stabilność zatrudnienia
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  •  możliwość zdobycia doświadczenia produkcyjnego
  •  dogodny dojazd (strefa ekonomiczna)
  •  dobre warunki pracy na hali produkcyjnej
  •  atrakcyjny system premiowania oraz dodatki

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)