Pracownik produkcji

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę tymczasową w Polsce i za granicą.
W związku z intensywnym rozwojem firmy oferującej kompleksowe usługi z branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, woj, śląskie
Nr Ref: ID/PP/09/2016

Opis stanowiska pracy:

- Montaż części, podzespołów samochodowych,
- Terminowe realizowanie planów produkcyjnych,
- Przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości produktów,
- Prace przy produkcji oraz pakowaniu.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i specjalistycznych kwalifikacji,
- Atrakcyjny system premiowy,

Wymagania:

- Wykształcenie minimum zawodowe,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Dyspozycyjność w systemie trzy zmianowym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.