Opis stanowiska pracy

Opteam Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą rekrutacyjną z kapitałem fińskim, która poprzez sieć 31 biur, zlokalizowanych w Finlandii, Polsce, na Słowacji i na Filipinach świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki. Jesteśmy nowoczesną firmą rekrutacyjną, która działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. Jedną z naszych najważniejszych reguł jest stosowanie zasad etyki. Wysokich standardów postępowania oczekujemy zarówno od siebie, jak i od naszych partnerów.

Naszym Klientem jest firma Valmet Automotive - międzynarodowy, doświadczony dostawca światowej klasy usług motoryzacyjnych. Obszary specjalizacji firmy obejmują samochody premium, kabriolety i samochody elektryczne. W Finlandii / Uusikaupunki została uruchomiona produkcja seryjna samochodów Mercedes-Benz Klasy A, ponadto firma jest dostawcą systemów dachowych Cabrio dla takich marek jak BMW / mini, Renault, Lamborghini i Porsche.

OPIS STANOWISKA:
Aktualnie firma poszukuje pracowników produkcji do następujących działów: - spawanie, montaż nadwozi - lakierowanie - montaż końcowy

OFERUJEMY:

• Stawka godzinowa brutto: 11.13 - 11.62€ - zależna od długości doświadczenia zawodowego
• Norma czasu pracy: 40 godz/tydzień – 30 min przerwa
• Praca w systemie 2-zmianowym: 6.00 – 14:30 oraz 14.30 – 23.00, Praca w systemie 3-zmianowym rozpocznie się w późniejszym czasie: 6.00 – 14.00; 14.00 - 22.00; 22.00 – 6.00

Dodatki:
Dodatek za pracę na II zmianie – 1.15€/hr.
Dodatek za pracę na III zmianie – 2.11€/hr.
Ekwiwalent za urlop (9%) – wypłacany gdy pracownik przebywa na urlopie lub po zakończeniu kontraktu.

Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych:
Poniedziałek – Piątek : 9-ta i 10-ta godzina dodatek 50%; 11-ta i 12-ta godzina dodatek 100%
Sobota– pierwsze 8 godzin dodatek 50% , kolejne dodatek 100%
Niedziela – dodatek 100%

Data rozpoczęcia – połowa / koniec Stycznia lub koniec Lutego 2017

Czas trwania kontraktu: minimum do 31.12.2017 z możliwością przedłużenia.

Odzież robocza oraz narzędzia pracy zapewnione przez Pracodawcę.

Zakwaterowanie zorganizowane jest przez Pracodawcę, możliwie jak najbliżej miejsca pracy, koszt potrącany z wynagrodzenia to 400-500 eur/osoba/miesiąc (łącznie z mediami + Internet);

Koszty transportu do Finlandii pokrywa pracownik. W przypadku akceptacji Pani/Pana Kandydatury do pracy firma Opteam służy pomocą w zakresie porady odnośnie podróży do Finlandii. Ważne: Firma Opteam nie pośredniczy w zakupie biletów lotniczych.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Najważniejsza dla nas jest twoja znajomość j. angielskiego motywacja do pracy oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji