Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0263

Obowiązki:

Obsługa maszyn do obróbki płyt wiórowych i MDF, produkcja mebli, pakowanie mebli
Wynagrodzenie od 2100 - 2700 netto, pierwsza umowa na 3 miesiące z możliwością dalszego przedłużenia
praca na III zmiany 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
miejsce pracy: ul. Mazurska 45, Żuławska 13 lub Żuławska 18 w Elblągu
Pracodawca zapewnia zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny ( pakiety medyczne, świąteczne karty podarunkowe, bonus za polecenie i inne), możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej i chęci do pracy, mile widziana umiejętność obsługi maszyn CNC, znajomość rysunku technicznego, gotowość do pracy na III zmiany, dokładność, pracowitość, obowiązkowość

Miejsce pracy: Mazurska 45, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: kontakt tel. 55 235 94 02 wew. 102 e-mail rekrutacja@meblewojcik.pl CV z klauzulą zgody o przetwarzanie danych osobowych o treści : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji lub osobisty kontakt z Działem HR - ul. Mazurska 45 w Elblągu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN

Osoba do kontaktu: Kamila Ligęza

Telefon: 55 235 94 02

Email: rekrutacja@meblewojcik.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy