Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania na stanowisku :

  • obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania

Wymagania:

  •  Minimum zawodowego wykształcenia technicznego
  •  Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  •  Wiedzy z zakresu zasad obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
  •  Posiadania ważnych uprawnień operatora ładowarki / maszyn do produkcji sortowania i uszlachetniania kruszyw
  •  Posiadanie uprawnień operatora refulera będzie dodatkowym atutem
  •  Rzetelności i dokładności w wykonywaniu zadań
  •  Zaangażowania w wykonywaną pracę i umiejętności pracy w zespole
  •  Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • stałe wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Klient serwisu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie